Proč si vybrat právě nás?

uvod-300x171Z historie firmy

Jsme odborníci v oboru elektroinstalace – montáž, opravy, revize Liberec a okolí. Své práci rozumíme, kontaktujte nás!

Od doby svého založení (1993) jsme již získali pěknou řádku zkušeností v oboru elektroinstalací a revizí. Proto si můžeme dovolit Vám garantovat rychlé, přesné a spolehlivé splnění Vašich požadavků a nároků. Jsme flexibilní a díky tomu jsme 24 hodin denně připraveni vyrazit Vám na pomoc.

Pokud si s něčím nevíte rady, tak se neostýchejte a zavolejte na naše telefonní číslo, nabízíme Vám bezplatné konzultace.  20 let zkušeností elektrotechnickém odvětví je určitě velkou výhodou pro Vás,  rád si vyslechnu Váš problém a vymyslím společně s Vámi nejlepší a nejefektivnější řešení, na základě kterého Váš problém vyřešíme. Rychle, přesně a spolehlivě!

V oblasti elektroinstalace – revize Liberec Vám můžeme nabídnout nejen provádění výchozích a pravidelných revizí, ale i případný dohled a konzultace při pracích, které si chcete udělat svépomocí. Z vlastní praxe doporučujeme provádění výchozích revizí osobami nezávislými na dodavateli elektroinstalace. Předejde se tak pozdějším reklamacím.

V případě zájmu nabízíme i možnost zajištění vodoinstalatérských, zednických a sádrokartonářských prací. Dlouhodobě pracuji s firmami v této oblasti. Další služby nabízím v oblasti certifikací dovezených pracovních strojů ve spolupráci s SZU Jablonec n/N.

Spojte se s námi a my Vám rádi pomůžeme.

Napsat komentář